Villa Mercan

butik otel illa mercan

Butik Otel Villa Mercan Yeşilliklerin içersinde, etrafı dağ manzaralarıyla çevrili, doğayla iç içe, huzur ve sakinliği arayanlar için ideal bir tesis. En kolay ulaşım tarifi; Petrol Ofisinin karşısındaki Hızırşah yoluna girdikten sonra soldaki ilk yola sapıp biraz gittikten sonra sağ tarafta Villa Mercan tabelasını görüyorsunuz ve oradan sağa saptığınızda otele geliyorsunuz.

otel villa mercan

6 Dönümlük arazi içerisinde Muğla evi tipinde iki villadan oluşuyor. Çok güzel havuzu var, havuzda çocuklar için de bir bölüm var. Havuzun hemen yanında Restaurant-Cafe – Bar bulunmakta. Konaklama fiyatları oda-kahvaltı olarak belirleniyor, yemek isteğe bağlı olarak Set Menü olarak veriliyor. Kahve ve çaylar tesisten, 5 çayı da oluyor.

eski datça villa mercan

Nereye bakarsanız inanılmaz güzel bir manzara var . Bu manzarayı balkonlardan görebiliyorsunuz.

 

villa-mercan-6

Odalar standart özelliklere sahip. Butik Otel Villa Mercan’da 8 oda var. 1 oda 3 kişilik, diğer odalar iki kişilik. Odalarda iki tek yatak bulunuyor, istendiğinde bu yataklar yanyana getirilerek tek yatak oluyor. Pırıl pırıl temiz odalarda klima, kablosuz internet, 24 saat sıcak su, banyo- tuvalet bulunuyor.

villa mercan

Restoran – cafe- bar

otel villa mercan bahçesi

Otel Villa Mercan bir aile işletmesi, evin hanımı Çiğdem Atlıhan Mercan’ın bu güzelliklerde payı büyük. Sanatla uğraşan biri olarak onun sanatçı yanını tesisin birçok yerinde görebiliriz. Otelin bahçesinin birçok yerindefotoğrafta görüldüğü gibi sakin ve huzur içinde dinlenebileceğiniz mekanlar var.

villa mercan sebze bahçesş

Villa Mercan’ın sebze bahçesinde her tür sebze yetişiyor, yemeklerde, kahvaltılarda bu sebzeler kullanılıyor. İletişim: 0 252 712 3872 – 0 536 213 7053 Web: www. villamercan.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir