Sarı Apart Otel

datça sarı apart otel

Sarı Apart Otel 2008 yılından bu yana 10 apart dairesi ile Datça Turizmine hizmet eden bir aile işletmesi. Konum olarak Datça merkezine çok yakın olmasına rahmen trafik sorununun olmadığı sakin bir mevkide denize 30 m mesafede yer almaktadır. Otelin ön tarafı yeşilliklerle kaplı bir araziye bakmaktadır.

sari-apart-2

Tansaş’ın yanındaki Şenkaya kavşağından fotoğrafta görülen yola girdiğinizde Sarı Apart Otel karşınızda görünecektir. Otelin ön tarafındaki yeşillik alan görülüyor.  Otelin önünden geçen sevgi yoluna ve 30 m ilerideki sahile açılan yol trafiğe kapalı olduğundan şehir gürültüsünden uzak huzurlu ve sakin bir konaklama yapma imkanı buluyorsunuz.

sarı apart oturma odası

Sarı Apart otel’de 2 adet 1+1, 8 Adet 2+2 apart dairesi bulunuyor. Sarı Apart Otel’de daireler oldukça geniş tutulmuş, 1+1 odalar 52 m2, 2+1 odalar 70 m2 genişliğinde. Odalardaki mobilya, gardrop ve komidinler masif malzeme. Banyolar da geniş ve kullanışlı, her dairede çamaşır makinesi, çamaşır asma aparatı, ütü ve ütü masası, saç kurutma makinesi, televizyon, wireless internet bağlantısı, büyük boy buzdolabı, davlumbaz, ocak ve tüm mutfak gerekçeleri, termosifon, duşakabin ve  pencerelerde sineklik bulunmaktadır.

sarı apart yatak odası

Sarı Apart Otel’de evinizdeymiş gibi rahat bir ortam var, temiz ferah odalar. 2+1 Dairelerde odalardan birinde çift kişilik yatak, diğerinde iki adet tek kişilik yatak bulunmakta. Bu odalarda 4-5 kişi kalabiliyor. 1+1 dairelerde 3 kişi kalabiliyor. Balkonlar geniş, otel mavi bayraklı Hastanealtı plajına da çok yakın. Biraz ilerideki sahil boyuna uzanan sevgi yolu yürüyüşler yapılan, trafiğe kapalı bir yol. Sarı Apart Otel’de 15 Eylül – 15 Haziran tarihleri arasında 2+1 daireler Elektrik, su, kalorifer masarafları kiracıya ait olmak üzere öğrencilere de kiraya verilebiliyor .

 İletişim: Tel:0 252 712 4166 – 0 535 519 5956

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir