Palamutbükü Ayyıldız Butik Otel

palamutbükü ayyıldız butik otel

Ayyıldız Butik Otel Palamutbükü’nde denize 150 m mesafede, geniş bir bahçe içinde karşılıklı iki binadan oluşuyor. Yapıların tasarımında geleneksel ve modern unsurlar bir araya getirilmiş. Kalabalıklardan uzakta sakin bir yerde şehir atmosferinden kurtulmak isteyenler için ideal bir yer, tesisin otoparkı bulunuyor.

ay yıldız butikotel odası

Ayyıldız Butik Otel Datça turizmine 14 odası ile hizmet veriyor, 4 oda 3 kişilik olup 1 çift kişilik 1 tek kişilik yatak bulunuyor. 3 Odada 2 adet tek kişilik yatak bulunuyor. Diğer 7 odada çift kişilik tek yatak var, istenildiği taktirde ilave yatak konabiliyor. Odalarda banyo – tuvalet, klima, 24 saat sıcak su, buzdolabı, kablosuz internet bulunuyor. Konaklama oda-kahvaltı şeklinde istenirse sadece oda fiyatı olabiliyor. Diğer fotoğraflar için sayfanın başındaki galeriye baınız.

ayyıldız butik otel

Kahvaltı yöreden temin edilen köy ürünlerinden oluşuyor. Ulaşım, Yakaköy camiinin yanından Kumyer yoluna giriyorsunuz, Palamutbükü’nü gören yokuşu iner inmez karşınıza Ören ticaret levhası çıkıyor, burada  Ayyıldız Butik Otel tabelasını görüyorsunuz. Palamutbükü minübüs saatlerinini öğrenmek için Tel: Tel: 0 532 491 5511 – 0 532 323 9899

Ayyıldız Butik Otel İletişim:
Tel: 0 252 725 5447
Tel: 0 505 820 1661

Palamutbükü Tanıtım Sayfam:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir