Ovabükü Pansiyon

mmesudiye ovabükü pansiyon

Ovabükü Pansiyon Mesudiye Ovabükü’nde zeytin ve çam ağaçlarıyla kaplı geniş bir arazi içinde, sakin bir ortamda yer alan bir aile işletmesi. Ovabükü sahiline 6-7 dakikalık bir yürüme mesafesinde. Güzel bir havuzu, iç açıcı bir restoranı bulunmakta.

ovaübkü pansiyon odaları

Ovabükü Pansiyonun 8 odası var,  2 odası 4 kişilik olup, bir çift kişilik, iki tek kişilik yatak bulunmakta, 3 kişilik 4 odada bir çift kişilik, bir tek kişilik yatak bulunuyor. Diğer iki  odada çift kişilik bir yatak var. Odalarda klima, banyo- tuvalet, 24 saat sıcak su, kablosuz telefon, üst kattaki odalarda balkon bulunmakta. Ovabükü pansiyonu işleten arkadaşlar temizliğe, müşterilerini memnun etneye önem veren kişiler, ayrılırken yeni arkadaşlar edinmiş olacaksınız. Çocuklar için oyun parkı var, araba park sorunu yok. Tesisin bisikletleri ile Mesudiye turu yapabilirsiniz. Tesiste 0-6 yaşçocuklardan ücret alınmıyor, 07 – 12 yaş arası çocuklar %50 indirimli kalma imkanına sahip. Datça merkezinden ve Dalaman havaalanından transfer kolaylığı sağlanıyor. Tesiste 10 gün kalacak olanlar için ücretsiz havaalanı transferi yapılıyor ( Dalaman Havaalanı ), 5 gün kalacak olanlar da Datça’dan ücretsiz getirilip, götürülüyor.

ovabükü pansiyon restaurant

Havuza bakan restoranda, Zeytinyağlı yemekler, mezeler, ızgara, balık çeşitleri müşterilere sunuluyor. Tesiste konaklama oda-kahvaltı, yarım pansiyon şeklinde olabiliyor. Tesiste yalnız kalabilecğiniz, dinleneceğiniz oturma yerleri çok. İletişim: 0 537 415 7501

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir