Orcey Hotel Datça

 

orcey hotel datça

Datça’nın en güzel yürüyüş yollarından Sevgi Yolu üzerinde bulunan Orcey Hotel, Datça’nın Eski Taş evleri ve rüzgar değirmenlerinden esinlenerek oluşturulan mimarisiyle hemen dikkati çekiyor.  Orcey otel  Konak, Şato, Değirmen, Datça Evi ve engelli odası gibi konaklama seçenekleri ile yılın 12 ayı hizmet vermektedir.

orce hotel odası

Yedi binadan oluşan Orcey Hotel’de; 2 Datça Evi, 2 Şato, 1 Konak, 1 Değirmen evi ve 1 adet Restaurant bulunmaktadır. Konak tipi yapıda 16 oda bulunmakta, 13 oda standart,  2 adet aile odası (4 kişilik) 1 adet engelli odası bulunmaktadır. Orcey Hotel’de Eski Datça evlerine benzeyen 2 bina var,  bu binalarda 5 er tane standart oda bulunuyor. Şato evlerinde  12 adet standart oda, 4 adet Premium oda vardır. Premium odaların standart odalardan farkı odanın genişliği ve yatakların yuvarlaklığıdır. Adını Datça Değirmenlerinden alan Değirmen Evleri biçim olarak onlara benziyor, yuvarlak olup özel bir konsepti var. Orcey Hotel’de Engelliler için birçok ayrıntı düşünülmüş, 4 kişilik bir aile odası olarak hizmet veren odalar, tuvalet ve banyolar, deniz kenarına kadar gidebilme imkanları gibi. Tesisin Tüm odalarında Klima, LCD Tv, minibar, telefon, saç kurutma makinası var.

orcey hotel restaurant

Orcey Hotel’de Denizin ve Havuzun keyfini doyasıya yaşayacaksınız, otel denize sıfır konumunda kendisine ait ahşap iskelesi de bulunmakta. Havuz kenarındaki Restaurant’ta Ege ve Akdeniz mutfağının lezzetleri müşterilere sunuluyor, açık büfe kahvaltı müşterilere ücretsiz olarak, organik ve yöresel ürünlerle hazırlanılıp, sunulmakta. Orcey Hotel’de arabalar için park sorunu yok, şehir merkezine 5 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde olmasına karşılık şehir gürültüsünden uzak sakin bir konumda yer alıyor. Hemen yanında balediyeye ait yaz sporları okulundan yararlanarak, sörf ve yelken sporları yapabilirsiniz.

orcey otel

Havuz Barda içeceklerinizi içip aperatif yiyecekleri tadabilirsiniz.  Biraz ilerideki sahildeki otele ait şezlong ve şemşiyelerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Orcey Hotel Datçamıza yakışır güzellikte,  konforda, temizlikte bir konaklama tesisi. Sayfanın yukarısında bulunan galeride tesisle ilgili diğer fotoğrafları görebilirsiniz.

İletişim: Tel: 0 252 712 9933 – 34 – 0 533 164 77 78

www.orceyhotel.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir