Mengen Konakları Mesudiye Ovabükü

mengen konakları mesudiye ovabükü

Mengen Konakları Mesudiye Ovabükü’nde denize 50 m mesafede  bozulmamış bir doğanın ortasında yer alıyor, tesis 7 apart dairesi ve 11 pansiyon odası ile müşterilerine hizmet veren bir aile işletmesi. Berrak denizi, upuzun sahili ile Ovabükü plajı hemen yakınında, tesisin plajdaki şezlong ve şemşiyelerinden yararlanabiliyorsunuz, arabalar için otoparkı bulunuyor.  Tesis kışın da hizmet veriyor, sessiz, huzurlu, doğayla içiçe bir tatil için en uygun zamanlar. Ovabükü iklim olarak kışın oldukça ılıman bir iklime sahiptir, spor ve değişik aktiviteler için grup olarak gelen birçok kişi oluyor.

mengen apart odası

Mengen Konakları Apart kısmında 2+1 apart dairelerde 2 çift kişilik yatak, 2 çekyat bulunuyor, 6 kişi kalabiliyor. Bu dairelerde mutfak takımı, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası bulunuyor. 1+1 apart dairelerde 1 çift kişilik yatak, 2 çekyat bulunuyor, bu dairelerde de mini buzdolabı, mutfak takımı, barbekü var.Mengen Konaklarında 11 tane de pansiyon odası bulunmakta. Pansiyon odaları 2 ve üç kişilik, pansiyon oda fiyatlarına kahvaltı dahil. Odalarda klima, LCD ekran televizyon, banyo, tuvalet, devamlı sıcak su, kablosuz internet bulunuyor.

mengen konakları bahçesi

Mengen Konakları restoranında kahvaltı, zeytinyağlı yemekler, ızgara et ve balık çeşitleri müşterilere sunuluyor. Kahvaltıda kendi yaptıkları reçeller, köy ürünleri ve bahçeden topladıkları sebzeler kullanılıyor.

mengen-apart-16

Büyük kentlerin stresinden, yorgunluğundan biran için de olsa uzaklaşmak için Mengen Konakları ideal bir konaklama tesisi.

İletişim: 0 252 728 0043 – 0 532 576 4545 – 0 542 816 8286

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir