Hayıtbükü Ahşap Evleri

 

hayıtbükü ahşap evleri

Hayıtbükü Ahşap Evleri Hayıtbükü’ne inen yolun üzerinde denize 50 m uzaklıkta, geniş bir alan içersinde yeşilliklerin içersinde 12 ahşap ve 10 taş evden oluşuyor, tesis yıl boyunca açık. Hayıtbükü Mesudiye’nin üç güzel koyundan biri, etrafı dağlarla çevrili bir çanak biçiminde, kuzey rüzgarlarına kapalı. Kendine özgü klima etkisi yapan bir havası var, sahili kum, çocuklu ailelerin tercih ettiği plajlardan. Sahil boyunca yeme-içme tesisleri, çay bahçesi bulunmakta.Halkı köy misafirperverliğini hala yaşatıyor, doğayla başbaşa bir tatil yapma imkanı buluyorsunuz. Ovabükü ve Kızılbük sahilleri de 10 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde.

hayıtbükü ahşap evlerinde oda

Ahşap evlerde 8 Suit, 4 Adet apart oda bulunmakta. Suit odalarda mutfak bulunmuyor, kahvaltı fiyata dahil. Apart odalar 1+1 oda ve mutfaktan oluşuyor, kahvaltı ekstra olarak veriliyor.

hayıtbükü taş evler

Taş evlerdeki odalarda 1 çift kişilik, 1 tek yatak bulunuyor, 8 tanesi 3 kişilik diğer 2 odada 5 kişiye kadar kalınabiliniyor. Odalarda her türlü konfor mevcut, LCD ekran televizyon, banyo-tuvalet, duş, sıcak su, oturma alanı, saç kurutma makinası, banyo malzemeleri, minibar, kasa, kablosuz internet bulunuyor.

hayitbuku-tas-evler-8

Ahşap ve taş evlerde her türlü konfor, ayrıntı düşünülmüş. Taş evlerde bir ev rahatlığını bulabilirsiniz, kış mevsimi bu yörelerde oldukça ılık geçer, doğa yeşil giysilerini kuşanır, Kış burada doğa yürüyüşü demektir, birbirinden güzel parkurlarda yürüyen pekçok kişiyi görebilirsiniz. Hayıtbükü Ahşap Evleri kendi rehberliğinde yürüyüşler organize ediyor, Yoga ve balık turu gibi Aktiviteler de kış boyunca yaşama geçiriliyor.

hayıtbükü ahşap evlerinde kahvaltı

Sabah kahvaltısında bahçeden yeni toplanmış sebzelerle, köy ürünleriyle güzel bir menü sizi bekliyor. Hayıtbükü ahşap evleri restoranında zeytinyağlı yöresel yemekleri tadabilirsiniz. Sahildeki şezlong ve şemşiyelerinden müşterileri faydalanıyor. İşletmeyle çalışan Ege Cafe’de içecekler, tost, gözleme, hamburger gibi aperatif yiyecekleri temin edebilirsiniz. Tesiste araba park sorunu bulunmuyor. Diğer fotoğraflar için sayfanın başındaki galeriye bakınız.

İletişim: 0 252 728 02 92 – 0 533 765 04 02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir