Gabaklar Bungalow – Pansiyon

mesudiye kızılbük koyu

Gabaklar Bungalow – Pansiyon Mesudiye Kızılbük koyuna sıfır konumda, el değmemiş doğal güzellikler içinde yer almaktadır. Kızılbük Hayıtbükü koyundan doğuya doğru 10 dakikalık bir yürüyüş mesafesindedir.

kızılbük gabaklar tesisi

Gabaklar Bungalow – Pansiyon’un etrafı  dağlarla çevrili bir vadide yeşillikler içinde yer almaktadır. Gözlerden uzak, sakin ve huzurlu bir tatil arzulayanlar için ideal bir yer. Arabanızı park etmeniz için ağaçlıklı geniş bir alanı da var. Burası için saklı bir Cennet diyebilirim, gözlerden uzak, yeşille mavinin kucaklaştığı bir doğada, sevdiklerinizle huzurlu bir tatil sizleri bekliyor.

gabaklar bungalow

Gabaklar Turistik tesisinde Bungalow, Pansiyon ve Bahçe Evleri yer alıyor. Yeşilliklerin içinde 12 bungalow oda bulunuyor, odalarda çift kişilik bir yatak ve  bir çekyat, klima, duş-wc, devamlı sıcak su var.

gabaklar pansiyon

Gabaklar Turistik tesisinde üst katta 9 suit oda bulunuyor. Geniş balkonlu 1+1 odalarda bir çift kişilik yatak, iki tek kişilik yatak ve bir çekyat var. Tesiste 8 adet de pansiyon odası bulunmakta. Pansiyon odalar 2, 3, 4 kişilik olarak düzenlenmiş. Eski evleri andıran 4 Adet bahçe evinde  bir çift kişilik, bir tek kişilik yatakla çekyat bulunuyor. Bu evler de bahçe içinde, serin ve huzurlu bir ortam sunuyor.

kızılbük gabaklar restoran

Gabaklar Bungalow – Pansiyon’da denize sıfır konumunda bir bar ve restoran bulunmakta.Her zaman açık olan restoran oldukça temiz, herşey göz önünde. Açık ve kapalı oturma yerleri var. Restoranda yöreye özgü zeytinyağlılar, deniz ürünleri, ızgara çeşitleri var. Sabah kahvaltısı köy ürünlerinden oluşuyor, ekmek kendi fırınlarında yapılan Mesudiye ekmeği. Kullanılan sebzelerin büyük bir kısmı Gabaklar bahçelerinden elde ediliyor.

gabaklar sebze bahçesi
Gabaklar yaz kış açık, kışın ılıman bir iklime sahip olan bölgede doğa yürüyüşleri için birçok doğal parkur var. Gabaklar tesisinin büyük bir sebze bahçesi var, tesisin bütün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde mevsimsel her tür sebze yetiştiriliyor. İletişim: 0 252 728 0158 – 0 252 728 0171

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir