Eski Datça Pansiyon

Eski Datça Pansiyon-Cafe

eski datça pansiyon

Aile İşletmesi:

Eski Datça Pansiyon, Eski Datça’nın taş mekanlarının arasında, güler yüzlü, samimi, sıcak, kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir aile işletmesi. Kapısının önüne geldiğinizde farklı bir dünyanın izlerini görüyorsunuz. Bol renkli ama o kadar da sade ve dinlendirici bir tmosfer.

eski-datca-pansiyon-2

Temiz, ferah odalar:

İşletici arkadaşların kendi uğraşlarıyla yaptığı fantastik oturma yerlerinde huzuru hissediyorsunuz. Odalarda, klima, banyo-tuvalet, 24 saat sıcak su, kablosuz internet mevcut. Çift kişilik odaların yanı sıra 3 ve 4 kişilik aile odaları ile beraber toplam 5 oda ile hizmet verilmekte. Odalara, gerektiğinde ek yatak konulabiliyor.

Fiyatlar oda-kahvaltı olarak belirleniyor. Kahvaltıya serpme kahvaltı diyorlar, kendilerinin yaptığı reçeller de dahil masaya, Datça köy ürünleri ( Bal, badem, peynir, yumurta, domates, biber vs.) geliyor.. Ev mantısı, Izgara et ve meze çeşitleri, günlük zeytinyağlı sebze yemekleri sizleri bekliyor… Sıcak, soğuk içecek çeşitleri bulunmakta.

eski datça pansiyon - cafe

Etrafı taş yapı ve duvarlarla çevrili havuz antik bir etki uyandırıyor. İletişim:Tel: 0 252 712 2432 – 0 539 709 3534 Web: www.eskidatcapansiyon.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir