Palamutbükü Dostlar Apart & Otel

dostlar apart otel

Palamutbükü’nün sakin bir köşesinde yer alan Dostlar Apart & Otel Denize 150 m mesafede sakin, sessiz bir ortamda yer alıyor. Huzurlu, dinlendirici bir ortamda tatil geçirmek isteyeceklerin tercih edecekleri bir konaklama tesisi. Dostlar Apart & Otel 2018 sezonunda 9 yataklı yeni otel binasını da hizmete açtı.

Dostlar Apart Otelde 4 apart odası bulunuyor, bir oda bir salondan oluşan apartlar normal daireler gibi geniş. Dostlar apart’ın mobilyaları ve dekoru kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak şekilde, aydınlık, ferah. Apartlarda 5 kişi kalabiliyor. Bir odada çift kişilik tek yatak, salonda iki adet açıldığında iki kişilik yatak olan iki kanape bulunuyor, gerektiğinde ilave yatak ta konabiliyor. Oda ve salonda klimalar bulunuyor. Açık mutfak, büyük buzdolabı, çamaşır makinası, banyo, tuvalet, devamlı sıcak su, kablosuz internet, dostlar apartta yararlanacağınız diğer özellikler.
palamutbükü dostlar apart

dostlar apart otel odaları

2018 sezonunda hizmete açılan Dostlar Otel odaları apart odalarında olduğu gibi oldukça geniş ferah. Otelde 9 oda bulunuyor, odaların geniş balkonları biribirini görmeyecek şekilde ayarlanmış.

palamutbükü dostlar otel

6 oda bir çift kişilik ve bir tek kişilik yataktan oluşuyor, çocuk için ilave yatak atılabiliniyor. Odalardan biri iki kişilik tek yataklı.

Apartların önündeki geniş balkonlarda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Dostlar Apart sahiplerinin işlettiği Palamutbükü sahilindeki Dostlar Restaurant’tan da yararlanabilirsiniz. Burada yapacağınız kahvaltı ve yemeklerde Dostlar Apart müşterilerine özel indirimler uygulanıyor. Ayrıca Dostlar Restaurant’ın Palamutbükü sahilindeki şezlong ve şemşiyelerinden ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz.

İletişim: Tayyar Toksöz Tel: 0 252 725 5092 – 0 543 895 8670

One thought on “Palamutbükü Dostlar Apart & Otel

  • 11 Temmuz 2016 tarihinde, saat 13:24
    Permalink

    tayyar kardeşim bana iban numarası gönderecektin .

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir