Derin Bahçe Bungalow & Restaurant

ahşap ev

Derin Bahçe Bungalow & Restaurant, Datça’ya 10 km mesafede, gelirken yolun sağ tarafında, Kızlan Gebekum mevkiinde yer alıyor. Kum sahilleri ile tanınan Gebekum denizi tesise 200 m mesafede. Köy havasında sakin, huzurlu, doğal bir ortam arayanlar için ideal bir yer. Derin Bahçe’de yeşilliklerin içinde üç adet bungalow bulunmaktadır.

derin-bahce-2

Bungalowların ikisinde tek kişilik iki yatak, bir çek yat var, üç kişi kalabiliyor. Banyo, tuvalet, klima, mini buzdolabı, elbise dolabı, internet ve gün boyu sıcak su bulunuyor.

derin-bahce-3

Sunduğu köy kahvaltısı ile Datça’da ve Datça dışında iyi tanınan Derin Bahçe, en sıcak havada bile kendine özgü serin bir ortama sahip, Ege denizinden kopup gelen esintinin, okaliptus ağaçlarının serinliği ile birleştiği bir konumda yer alıyor.

derin bahçe bungalow

Bungalowlardan biri iki kişilik tek yatağa sahip, çek yat ile üç kişi kalabiliyor. Banyo, tuvalet, klima, elbise dolabı, mini buzdolabı, internet var. Fiyatlara köy kahvaltısı dahil, diğer zamanlarda yemek yemek isterseniz restorandan faydalanabilirsiniz.

derin bahçe

Fotoğraflardan da görüldüğü gibi Derin Bahçe okaliptus ağaçlarının içinde yemyeşil bir mekana sahip, restoran kısmında masa ve çardaklarda, serin, sakin bir ortamda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

derin-bahce-7

 

derin bahçe gözleme

Menü oldukça sade, köy ürünlerinden ve Derin Bahçe’nin kendi ürünlerinden oluşan köy kahvaltısı gün boyu var. Gözlemesi meşhur, 10 çeşit gözleme, odun ateşinde yapılıyor. Tavuk şiş, köfte ve balık diğer sunduğu ürünler. Bungalowların önünde de kendi sebze bahçesi var. İletişim: Mustafa Dede 0 542 515 7150

Derin Bahçe Bungalow & Restaurant” için 2 yorum

 • 14 Eylül 2016 tarihinde, saat 19:01
  Permalink

  Çok hoş bir yere benziyor tatil yapmayı düşünürüm.

  Yanıtla
 • 14 Eylül 2016 tarihinde, saat 19:02
  Permalink

  Güzel bir yer tatil düşünürüm.fiyatlar nedir. Iyi gunler..

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir