Datça Sörf Tatil Köyü

Datça Sörf Tatil Köyü, Datça – Marmaris karayolunun 12. km’sinde, Datça’nın en güzel sahillerinden Kızlan Gebekum mevkiinde yer almaktadır, sahili ince kum. Rüzgar sörfü ve deniz sporlarını sevenler, doğayla içiçe sakin bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir konaklama tesisi. Datça’nın bu kıyıları surf ve kiteboard sporları için güvenli denizlerdir, özellikle öğleden sonra bu sporlar için gerekli rüzgar bu kıyılarda ortaya çıkar. Türkiye Windsurf ve Kiteboard şampiyonasının Datça ayağı yıllardan bu yana Datça Surf Tatil Köyünde yapılmaktadır. Datça Sörf Tatil Köyü yelken federasyonu onaylı rüzgar ve uçurtma sörfü kursları vermekte. Yeterli katılımcı olması durumunda, rehberler eşliğinde bisiklet ve kano turları, plaj veleybolu düzenleniyor.

 

datça sörf tatil köyü

Deniz’e sıfır konumda bulunan tesis bungalov ve otel odalarıyla, restoranıyla, Yunan adası Simi’ye bakan barıyla, surf okuluyla müşterilerine hizmet vermektedir. Restoranında  açık büfe, geleneksel Türk mezeleri, salatalar, meyveler, tatlılar ve yemeklerle değişik lezzetler sunuluyor.

datça surf tatil köyü

Konuklar oda-kahvaltı, yarım veya tam pansiyon seçeneklerinden birisini seçebilecekleri gibi öğlen veya akşam yemeklerini ekstra olarak ta alabilmekteler. Snack barda tost gibi yiyecekler,içecek çeşitleri bulunmakta. , 2014 sezonu Ekim’in ilk haftasından sonra son buluyor. Datça Sörf Tatil Köyü 11 adet iki kişilik bungalow ve 12 adet 3 kişilik otel odası ile müşterilerine hizmet veriyor. Datça Sörf Tatil Köyü okaliptus ağaçlarının gölgesinde yer alan konaklama yapılarıyla, sakin, huzurlu, aktivitelerle renklenmiş bir tatil  sunuyor.

İletişim: 0 252 722 01 70 – 74 , 0 536 502 80 91

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir