Ada Pansiyon Ovabükü

mesudiye ada pansiyon - restaurant

Ada Pansiyon  Mesudiye Ovabükü koyunda denize sıfır konumunda bir aile tesisi, sakinliği ve huzuru arayanlar için ideal bir konaklama tesisi. Ada pansiyon etrafı doğal güzelliklerle çevrili Ovabükü koyunda çiçeklerle, ağaçlarla çevrili bir yol üzerinde. Fotoğraftada görüldüğü gibi Ada pansiyonun geniş bir araba park yeri bulunmakta. Tesisin sahildeki şezlong ve şemşiyelerinden yararlanabiliyorsunuz.

ada-pansiyon-1

12 oda 32 yataktan oluşan pansiyonun  tüm odalarında balkon, tuvalet – duş, ve klima bulunmakta. 2 ve 3 kişilik odalarda istenildiğinde çocuklar için ek bir yatak konulabilmekte..Balkonlarda Ovabükü’nün eşsiz manzaraları görülmekte, temiz, sade odalarda kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceksiniz.

ovabükü ada pansiyon çardağı

Geniş bir arazide yeşillikler içinde yer alan Ada Pansiyon restaurantı ile de hizmet veriyor. Sahildeki çardakta yemeğinizi yiyip, içeceklerinizi içebilirsiniz., Restaurantında kendi bahçelerinden toplanmış ürünlerle evin hanımları tarafından yapılmış yöresel tatları tadabilirsiniz. Deniz ürünleri, zeytinyağlılar, ızgara çeşitleri, leziz, ev yemekleri… Gün boyu aperatif çeşitler de sunan pansiyonda  sabah kahvaltısı da bambaşka oluyor. Sabah kahvaltısında bahçeden taze olarak toplanmış sebzeler ve köy ürünlerinden oluşan bir menü ile güne mutlu başlıyorsunuz.

İletişim: tel: 0252 728 0102 – 0 535 420 2110

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir